fbpx

מסלול תכנון ועיצוב פנים

האהבות, החוויות והרצונות שלכם יתורגמו לבית הייחודי 

בית נוח ונעים עם מקום לכל דבר ובדיוק בוייב שלכם

בית שתרגישו הכי כיף להיות בו

ביקשנו בית פרקטי ונוח שיתאים למשפחה שלנו. לירון תיכננה לנו שני חדרי רחצה מלאים שאפילו לא חשבנו שיש מקום לזה, מטבח יפה עם המון אחסון וחשבה על כל הפרטים הקטנים כדי שהתוצאה תהיה מושלמת שתתאים לטעם של שנינו 🙂 לאורך כל הדרך ליוותה אותנו בסבלנות ונתנה תחושת ביטחון וגרמה לנו לעבור את השיפוץ על הצד הטוב ביותר ואנחנו מאד נהנים מהתוצאה. לא היינו מצליחים לעבור את זה בלעדיה. "

משפחת לוקובסקי

הנה כל הפרטים על המסלול >>>

מה תקבלו מהשירות:

רוצה להתייעץ איתי בוואטסאפ?

מסלול תכנון ועיצוב פנים מתאים ל:

אנשים שקנו דירה או בית שלא מתאימים להם ורוצים לעשות שיפוץ לפני שהם נכנסים לבית

אנשים שרוצים לשדרג את הבית על ידי שינוי המטבח או חדרי רחצה

אנשים שקנו דירת קבלן ורוצים לעשות שינויי דיירים

אנשים שרוצים לשפץ את הבית שהם גרים בו

מה כולל השירות?​

פגישה עומק מקיפה בה תעלו את הרצונות שלכם מהבית, איזו אווירה תרצו ליצור, מה השימושים שלכם בכל חלל, ההתנהלות היומיומית שלכם בבית וכו'. ניגע בכל הצרכים המדויקים כמו כמה אנשים אתם נוהגים לארח ועד אחסון 30 זוגות נעלים. הכניסה לרזולוציות מאפשרת לי לייצר תכנון מדויק ונוח שמותאם ממש אליכם. נדבר גם על סגנונות עיצוב, צבעים, חומרים, טקסטורות וחלומות. בסוף הפגישה תהיה לי תמונה מלאה לגביכם ואוכל להתחיל לתכנן את הבית שלכם.

שלב התכנון: בהתאם לפגישה, אכין תוכנית העמדה. תוכנית שמציגה את חלוקת החלל. בתוכנית ההעמדה אני מתכננת את החלוקה הפנימית של הבית, הזזת קירות, תכנון חדש למטבח, תכנון חדרי רחצה, מיקום הרהיטים- הכל בהתאם למה שכלול בשיפוץ. אני עושה הרבה ניסיונות ותיכנונים חלופיים כי חשוב לי להגיע לתוצאה המיטבית עבורכם. 

אציג לכם את תכנית ההעמדה בפגישה ואסביר מה יתרונות התכנית ומה אני מציעה. נקיים דיאלוג על התכנית, אתן לכם זמן להתבלט ולשקול ונגבש תכנית העמדה סופית שהיא הבסיס לשיפוץ שלכם

שלב העיצוב: אכין הדמיות תלת מימדיות לכל חללי השיפוץ שבהם תראו את התכנון, הצבעוניות והחומרים. ההדמיות יתנו לכם תחושה של איך החללים עומדים להראות.

אכין סט תכניות מלא לקבלן- תכנית הריסה, בניה, אינסטלציה, חשמל ותאורה, ריצוף, הנמכות תקרה, פריסות חללים רטובים, תכנית מטבח. התכניות מציגות מיקומים מדויקים לכל הפרטים הרלוונטיים כמו נקודות מים, שקעי חשמל, אופן פריסת הריצוף והחיפוי וכו'. התכניות משמשות את הקבלן בעבודה וכך הוא מבצע בשטח בדיוק על פי התכנון.

אכין מפרט כמויות- מסמך שמכיל את תכולת העבודה כך שתוכלו להעביר לקבלנים לצורך קבלת הצעות מחיר.

ליווי לספקים כמו חברות מטבחים, נגרים, חברות קרמיקה וכלים סניטריים, דלתות וכו'. עזרה בכל הבחירות הרלוונטיות כמו בחירת חומרי גמר, גובה צוקל, סוג ידיות, שילובי חומרים ועוד.

פיקוח עליון- הגעה לשטח בשלבים קריטיים בבניה בכדי לוודא שהעבודה בשטח מבוצעת בהתאם לתכניות. סיוע במציאת פתרונות עיצוביים לבעיות שנוצרות בשטח.

הלבשת הבית- רב הלקוחות מעוניינים לשלב גם הלבשת הבית, כלומר התאמת הריהוט ובחירתו, טקסטיל, תאורה, אקססוריז. מוזמנים לקרוא על מסלול זה כאן.

לקוחות מספרים

כמה עולה השירות?

אשמח לתאם פגישת היכרות ללא עלות בכדי להכיר אתכם ואת הפרויקט ולהעביר הצעת מחיר מסודרת.

עלות ממוצעת לתכנון לשיפוץ לדירת 4 חדרים- החל מ- 16,000 ש"ח פלוס מע"מ. עלות ממוצעת לשיפוץ והלבשת הבית לדירת 4 חדרים- 24,000 ש"ח פלוס מע"מ.

שורה תחתונה

תהליך שיפוץ בליווי מעצבת הוא אינטנסיבי ואנחנו הולכים לבלות יחד לא מעט 🙂 חשוב לי מאד שתהיה כימיה, שתוכלו לסמוך עליי ושיהיה לכם ביטחון ללכת אחרי בתהליך בלב שלם. לצורך כך, אני מקיימת פגישת היכרות ללא עלות לפני תחילת התהליך. בפגישה אשמח להכיר אתכם, לשמוע על השיפוץ שאתם מעוניינים לעשות, לספר על עצמי ולוודא שקיימת התאמה בינינו, כדי שתהליך השיפוץ יהיה מוצלח ואפילו מהנה (כן זה אפשרי להנות מהתהליך!)

אולי שאלת את עצמך?

אין לי ספק בכך! שיפוץ הוא תהליך מורכב שמכיל חשיבה על המון פרטים וניואנסים. בתהליך תכנון עם מעצבת אתם מקבלים:

> תכנון חכם שימצה את פוטנציאל הבית וייצר תחושת מרחב, תכנון נכון של חללים ומעברים, הקפדה על מרחבי שימוש ויצירת פתרונות אחסון ושימוש נוח בבית ביומיום 

> הקפדה על גימורים יפים שמאד חשוב להקפיד עליהם כדי שהשיפוץ לא יראה זול ומכוער

>שילובים נכונים בין חומרים, צבעים כך שיווצר מראה הרמוני ונעים. 

>יש גם מאות פריטים שצריך לתכנן ולקחת בחשבון כולל מקומות לשקעי חשמל שיתאימו לכל הצרכים שלכם ואפילו צרכים עתידיים, חיתוכים נכונים לריצוף שלא יווצרו פסים דקים מהריצוף במקומות בולטים.

עלות העיצוב מתגמדת לעומת העלות של טעויות שעשויות להיגרם ועוגמת נפש מתוצאה שלא תאהבו מחשיבה לא מספקת על התאמה לצרכים שלכם.  

תחושת הביטחון שאתם מלווים באשת מקצוע מפחיתה משמעותית החששות שהרבה  אנשים מרגישים בתהליך שיפוץ.

כן, זהו מסלול ליווי מלא ממש יד ביד. אתם תגלו לאורך התהליך בכמה פרטים וניואנסים כרוך שיפוץ ואני אעזור לכם לקבל החלטות ואחסוך לכם מחשבות מיותרות, כמובן תוך שקיפות מלאה והסברים להצעות והפתרונות שלי.

שיפוצניק או קבלן שיפוצים ממלא תפקיד שונה לחלוטין מתפקיד המעצבת. בגדול, שיפוצניק הוא המבצע של השיפוץ והוא אחראי על העבודות בשטח ואילו המעצבת היא המתכננת של השיפוץ ואחראית על יצירת התוכנית שעל פיה יבוצע השיפוץ. כתבתי פוסט שמתאר בהרחבה את ההבדלים- ניתן לקרוא אותו כאן.

רוצים לתכנן את בית החלומות שלכם?

רוצים שאתקשר אליכם? מוזמנים להשאיר כאן את הפרטים >>>

ניתן גם לפנות ישירות:

רוצים שאתקשר אליכם? מוזמנים להשאיר כאן את הפרטים >>>