fbpx

הי, אני לירון וייס כהן

מעצבת פנים בעלת סטודיו לעיצוב העוסק בעיקר בעיצוב למגורים לשיפוץ והלבשת הבית.

איך הגעתי לתחום העיצוב?

מאז ומתמיד נמשכתי לתחום העיצוב והאמנות. כילדה הייתי מציירת ומכינה עבודות יד והיו לי מיליוני חומרים כמו עיניים מתגלגלות ופונפונים צבעוניים.

למרות זאת, בחרתי ללמוד מינהל עסקים וראיית חשבון. ללכת "על בטוח" ולהשאיר את העיצוב כתחביב. 

עבדתי 12 שנה כרואת חשבון, ניהלתי תקציבים גדולים, אפילו עשיתי תואר שני במינהל עסקים שהיה מרתק, אבל העבודה היתה רק מקום נחמד שלא ממש מיציתי בו את הפוטנציאל שלי.

ואז, בחופשת הלידה השניה הבנתי. אני חייבת להוות מודל חיקוי לילדים שלי ולעשות בחיים משהו שאני אוהבת. נרשמתי ללימודי עיצוב בסטודיו 6B בתל אביב. הייתי נחושה לעשות שינוי בחיים.

למדתי והשקעתי בטירוף בלימודים וסיימתי בהצטיינות. הבנתי שמצאתי מקצוע שמתאים לי כמו כפפה ליד! אני נהנית מכל רגע בעסק שלי ומרגישה שאני לגמרי עובדת בתחביב שלי.

אילו פרויקטים עשיתי עד כה?

יש לי ניסיון בעשרות פרויקטים של שיפוץ דירות ובתים פרטיים וכן דירות קבלן.

עבדתי מול לקוחות פרטיים ומשקיעים שתיכננתי עבורם דירות להשקעה. 

מה אני אוהבת בתחום הזה?

למצות חללים, לתכנן ולארגן אותם מחדש כמו במשחק טטריס, לחשוב על פתרונות יצירתיים, כך שיש מקום להכל ועדין הם מרגישים מרווחים ונעימים.

אני אוהבת להביא אנשים לידי ביטוי בבית שלהם, אני בעצם מתרגמת אנשים לעיצוב. זאת ההשראה שלי לבניית הקונספט העיצובי וזה עושה לי טוב לדעת שאיפשרתי לאנשים להיות בסביבה שהכי מתאימה להם וגורמת להם השראה, עשייה וכיף.

אני נהנית מאד להגשים את החלומות של הלקוחות שלי, לייצר להם את הבית שהם חלמו עליו, לעזור וללוות בתהליך שלעיתים גם כולל חששות ודאגות או חיכוכים בין בני זוג ואני הדמות שמרגיעה ומובילה אתכם לתוצאה הרצויה עם מקצועיות, רגישות וגם הומור.

מה מאפיין את העיצובים שלי?

אני אוהבת לתכנן חללים שנותנים שקט ושלווה לצד שמחה וכיף, כלומר חשובה לי החוויה שירגישו בבית ולא רק היופי ואסתטיקה. העיצובים שלי מאופיינים בדרך כלל בקווים נקים ולא עמוסים מדי.

המתכון לעיצוב טוב והרמוני בעיני הוא השילוב בין שלושה מרכיבים:

  1. סיפור- בית שמייצג את הגרים בו, את התמצית שלהם, הוייב ושמרגישים את הקשר הזה בכל החללים. אני מקשיבה ללקוחות שלי, יותר נכון חוקרת אותם כך שבסוף הפגישה אדע להגיד: את זה מיכל בחיים לא תכניס הביתה או זה בול מה שהיא מדמיינת.
  2. פרופורציות- תכנון קפדני שמתחשב בנתוני הבסיס של הנכס, דרישות האחסון, הרצונות, התחביבים, הפעילויות. הכל מקבל ביטוי ומקום ועדין מייצר תחושת מרחב ונינוחות.
  3. סגנון- צבעוניות וחומריות בשילובים נכונים, שמייצרים מראה שלם ולא מגובב.   

עוד דברים שכדאי לדעת עלי?

יש לי בלוג אוכל כתחביב ואני נהנית לגלות מקומות מדליקים לקפה ונשנושים בזמן השיטוטים שלנו בימי הקניות.

אני מתעניינת בפרודוקטיביות ומראיינת אנשים פרודוקטיביים כדי להבין איך הם חיים את החיים וחושבת שפרודוקטיביות מאפשרת למצות את החיים ולחיות טוב יותר.

אני מתה על פודקאסטים ושומעת באופן קבוע את "חושבים טוב" של יהודית כץ ו"פופקורן" של ליאור פרנקל.

אשמח לתרגם אתכם לעיצוב 🙂

רוצים שאתקשר אליכם? מוזמנים להשאיר כאן את הפרטים >>>

ניתן גם לפנות ישירות:

רוצים שאתקשר אליכם? מוזמנים להשאיר כאן את הפרטים >>>