כשהייתי קטנה אהבתי ליצור עבודות יד, לאסוף חפצים יפים ולהמציא מוצרים ולייצר להם אבטיפוס.

כשלא ידעתי מה כדאי לי ללמוד בחרתי במינהל עסקים כי חשבתי שזה יגרום לי לנהל חברות ולפתח יוזמות משלי. "על הדרך" עשיתי רישיון ראיית חשבון וזה הוביל אותי לקריירה של למעלה מעשור כרואת חשבון. גם בתפקיד הזה אהבתי יותר את המשימות היצירתיות ואת פתרון הבעיות וניהלתי תקציבים של מחקרים באוניברסיטת בר אילן.

למדתי גם תואר שני במינהל עסקים שהיה פשוט מדהים ובו למדתי המון על אסטרטגיה, יצירת ערך ללקוח ושיווק.

כשהייתי בחופשת הלידה השנייה שלי החלטתי שאני חייבת לעשות בחיים משהו שאני אוהבת ונרשמתי ללימודי עיצוב פנים. מבחינתי, התחום הזה הוא בול בשבילי ואני פשוט פורחת מכל יום שאני עובדת בעסק שלי.

אני אוהבת לחשוב על קונספטים, לתכנן חללים בצורה אופטימלית ולאפשר לאנשים להיות בסביבה שהכי מתאימה להם וגורמת להם השראה, עשייה וכיף.

בזמני הפנוי אני מובילת שכונה בפרויקט ”נפגשים בשכונה“ של קהילת ”אנשי העולם החדש“ וזה אומר שאני נפגשת אחת לחודש עם אנשים מעניינים כדי לדבר על נושאים הקשורים לקריירה בעולם החדש.

אני גם כותבת פינה בקהילה ”SUPERTOOLS- כלים לעל אנושיות“ שעוסקת בכלים טכנולוגיים שעוזרים לייעל את החיים ותורמים ליצירת פרודוקטיביות.

אני אוהבת מאד ללמוד דברים חדשים, שומעת המון פודקאסטים, ביניהם ”חושבים טוב“ של יהודית כץ ו“פופקורן“ של ליאור פרנקל. אבל נשאיר משהו לדבר עליו כשנפגש.

אם התחברתם, אז אני מאמינה שיהיה חיבור גם מהצד שלי ואשמח מאד לעצב לכם.