fbpx

מסלול פגישת יעוץ

פגישת יעוץ ממוקדת תאפשר לכם לקבל תשובות ממוקדות לשאלות עיצוביות 

תחסוך לכם זמן וכסף בהמשך תהליך העיצוב

לירון יקירה, רציתי להודות לך על פגישות היעוץ שהיו לנו עמך ועל העצות המועילות שנתת לנו.
עזרת לנו להפוך את הסלון שלנו לחדר יפה, מודרני ונעים. תודה רבה לך לירון והצלחה בהמשך הדרך. 

לאה ועמיחי תבורי

הנה כל הפרטים על המסלול >>>

עם מה תצאו מהפגישה?

היעוץ יתמקד במטרות שנגדיר מראש. הנה רעיונות על מה אפשר להתייעץ:

רוצה להתייעץ איתי בוואטסאפ?

מסלול פגישת יעוץ מתאים ל:

אנשים שרוצים לעצב חלל מוגדר כמו החלל הציבורי בבית או חדר מסוים כמו חדר ילדים, משרד ביתי, חדר שינה וכו'.

אנשים שרוצים לקבל המלצות ועיצות ולהשלים את הפרויקט לאחר מכן בעצמם

אנשים שרוצים להוסיף טאצ' עיצובי לבית שלהם

מתאים מאד לדירות שכורות או לעיצוב בתקציב לא גבוה

מה כולל השירות?​

שיחה טלפונית קצרה בה נגדיר ונמקד את מטרת היעוץ.

פגישה אצלכם בבית בה יתבצע היעוץ בפועל. לפגישה אגיע עם מניפות צבע, מטר, לפטופ וחומרים נוספים בהתאם לצורך. נוכל במקום להזיז, לסמן מיקומים, לבחור צבעים, לאתר פריטים לרכישה באתרי אינטרנט. תקבלו מידות לריהוט מומלץ, רעיונות וטיפים והמלצות עיצובית. הכל לפי מה שנספיק במסגרת שעות היעוץ.

מסמך מסכם של ההמלצות שניתנו במסגרת היעוץ שילח אליכם במייל לאחר היעוץ, כך שלא תצטרכו לכתוב שום דבר בזמן הפגישה. 

לקוחות מספרים

כמה עולה השירות?

עלות השירות – שלוש שעות יעוץ מקיפות בעלות 1,500 ש"ח פלוס מע"מ

שורה תחתונה

בפגישה אני מגיעה כדי לתת את כל הידע המקצועי שלי ולעזור לכם לתקתק את העיצוב כך שבתום הפגישה תהיה לכם בהירות וידע להמשיך את העיצוב בכוחות עצמכם.

אולי שאלת את עצמך?

מאד! המסלול מאפשר לכם התייעצות עם מעצבת וקבלת רעיונות ופתרונות עיצוביים מבלי לעבור את תהליך הליווי המלא, כך שהעלות שלו נמוכה משמעותית ועדיין תוכלו לעצב את הבית עם כלים פרקטיים, כמו סוג הריהוט שיש לרכוש כולל מידות, המלצה על חנויות רלוונטיות לטעם והתקציב שלכם שיחסכו לכם הסתובבויות מיותרות וטיפים מדליקים שישדרגו את הבית שלכם.

מדובר בשני מסלולים שונים. להלן עיקרי ההבדלים:

אופן מתן השירות

במסלול פגישת היעוץ תקבלו יעוץ ממוקד ומיידי שיעזור לכם להמשיך את התהליך בכוחות עצמכם. לאחר היעוץ תמשיכו בעצמכם באיתור כלל הפריטים על פי הסגנון שאציע לכם והליכה לימי קניות ורכישת כל הפריטים. 

במסלול הלבשת הבית נכלל ליווי מלא:

תכנית העמדה, ויצירת קונספט עיצובי- בניית לוחות השראה או יצירת הדמיות תלת מימדיות לחללים שאעצב שיראו לכם לפני הביצוע איך החללים הולכים להראות, ימי קניות מרוכזים לביצוע הרכישות והגעה לסידור הסופי לוודא שהכל ממוקם בצורה נכונה ולסמן מיקומים לתליית מדפים ואקססוריז.

אופן העיצוב

בפגישת יעוץ העיצוב הוא מיידי- אראה לך סגנונות רלוונטיים, רעיונות, טיפים וכו'. במסלול הלבשת הבית אכין תכנון מוקפד שיכלול לעיתים גם תכנון פריטים בהתאמה אישית בנגרות או מסגרות למשל תכנון ארונות, ספריות, מדפים מעוצבים וכו'. 

לסיכום, מסלול פגישת היעוץ מתאים למי שמעוניין במסלול מהיר, יש לו כבר ריהוט קיים ורוצה לשדרג או רוצה לעצב בתקציב לא גבוה ורוצה בכל זאת לקבל עיצות מקצועיות כדי שהבית יראה מעוצב ונוח. 

מסלול הלבשת הבית מתאים למי שרוצה ליווי מלא, עזרה בבחירת הריהוט ותכנון ימי קניות ממוקדים שיחסכו זמן וימי חופש ולמי שרוצה תכנון מורכב יותר שכולל תכנון פריטים בהתאמה אישית.

בהחלט, לקוחות רבים החליטו להמשיך לליווי מלא לאחר פגישת היעוץ כי הבינו שרוצים שאלווה אותם לרכישות או אתכנן פריט נוסף בהתאמה אישית. במידה ותהיו מעוניינים בכך, אעביר לכם הצעת מחיר ואקזז את עלות פגישת היעוץ ממחיר עסקת הלבשת הבית.

עד שבוע לאחר פגישת היעוץ ניתן להעביר אלי במייל שאלות נוספות שנוגעות לנושא היעוץ ואענה במייל חוזר. בנוסף, תקבלו מסמך מסכם עם כל ההמלצות שניתנו במסגרת היעוץ.

התייעצות נוספת או לליווי מלא יבוצעו בתשלום נוסף.

מוכנים לשדרג את הבית שלכם?

רוצים שאתקשר אליכם? מוזמנים להשאיר כאן את הפרטים >>>

ניתן גם לפנות ישירות:

רוצים שאתקשר אליכם? מוזמנים להשאיר כאן את הפרטים >>>